Training Pad

Tréningová doska pre nácvik dohľadania a sondáže v lavíništi.

100.00 (83.33 bez DPH)

Nie je skladom

Katalógové číslo: PP1131520000ALL1 Kategórie:

Tréningová doska pre nácvik dohľadania a sondáže v lavíništi. Doska je z vysoko odolného materiálu a svojou konštrukciou dobre simuluje pocit pri nasondovaní zasypaného. Dosky majú v rohoch otvory pre možné pripojenie ďalších dosiek karabínou. Zo zadnej strany dosky je vrecko pre vyhľadávač, ktoré ho zároveň chráni proti poškodeniu sondou.

Pre nácvik s tréningovou doskou PIEPS doporučujeme používať vyhľadávače PIEPS s bluetooth pripojením ( Powder BT , Micro Sensor, Micro Button, PRO BT ). Vyhľadávač je totiž možné aplikáciou PIEPS APP ovládať – pri zakopaní viacerých dosiek možno jednotlivé vyhľadávače zapínať / vypínať, aby bol skupinový nácvik efektívnejší.

Aplikácia PIEPS APP je zdarma na stiahnutie na Google Play alebo App Store. Pomocou aplikácie PIEPS APP môžete stiahnuť potrebné aktuálne Firmware vyhľadávača alebo vykonať SELFCHECK zariadení. V tejto mobilnej aplikácii možno vo vyhľadávači nastaviť i čas autorevertu, zapnutie / vypnutie vibrácií alebo spustiť práve Training Mode, kde môžete pripojiť a ovládať aj viac vyhľadávačov a simulovať tréningovú lavínu. Aplikácia PIEPS APP tiež ponúka príručku k lavínovej prevencii a celkovej náuke.

Parametre:

  • Záručná doba: 2 roky
  • Hmotnosť 1,25 kg
  • Rozmery: 50×45 cm
Brand