Vertikálne systémy kolektívneho zabezpečenia proti pádu z výšky

S našimi zabezpečovacími vertikálnymi systémami sa ľahko dostanete až na vrchol bez rizika a následného úrazu. Staráme sa o zvyšovanie bezpečia pracovníkov vo výškach a nad voľnou hĺbkou. Navrhujeme a montujeme pre vás tie najvhodnejšie zabezpečovacie zariadenia a systémy, ktoré eliminujú všetky riziká pri prácach vo výškach. Hovoria za nás viac ako 25 ročné skúsenosti.

Základné informácie

  • Pracujeme so starostlivo vybranými systémami od našich dlhoročných partnerov.
  • Ponúkame systémy ochrany proti pádu z výšky, ktoré sú plne v súlade s požiadavkami európskych technických noriem.
  • Vieme vám pomôcť aj s riešeniami tých najzložitejších problémov s bezpečnosťou pri výstupe, zostupe alebo samotných prácach vo výškach.
  • Vertikálne systémy kolektívnej ochrany pracovníkov vo výškach, ako kotviace vedenie s použitím lišty alebo oceľové lana, slúžia na predchádzanie pádom pri výstupe a zostupe z výšky a do voľnej hĺbky.

Typy vertikálnych zabezpečovacích systémov

haca-kolajnica-v-sachte-domo-protection

Vertikálne koľajnicové systémy

vertikalne-lankove-systemy

Vertikálne lankové systémy

S našimi istiacimi systémami sa dostanete úplne všade

Aj na desiatky metrov vysoké stožiare, aj do hlbokej šachty a môžete si byť istí, že vás vždy bezpečne podržia. Existuje niekoľko rôznych typov kolektívnej vertikálnej zabezpečovacej ochrany. Vhodnosť ich použitia závisí od možností ich kotvenia, miesta trvalého alebo dočasného umiestnenia, ale aj od účelu a charakteru výškových prác.

Zákon o prevencii pracovných rizík výslovne stanovuje prioritu používania istiacich systémov kolektívneho zabezpečenia na týchto rizikových miestach.

Používanie kolektívnej ochrany má prednosť pred individuálnym zabepečením osôb pri práci vo výškach. Na základe viac ako 25 rokov skúseností s prácami vo výškach vám odporučíme to najvhodnejšie kolektívne zabezpečenie s prihliadnutím na charakter a účel pohybu a prác v zabezpečovanom priestore.

“Profesionalita. Zodpovednosť. Spolupráca. To sú hodnoty, na ktorých v DoMo – PROTECTION staviame už viac ako 25 rokov. A na našej práci je to poznať.”

Roman Miartuš, majiteľ DoMo – PROTECTION

Čo ponúkame?

  • Bezplatne obhliadneme terén a priestory
  • Navrhneme najvhodnejší zabezpečovací systém
  • Po odsúhlasení kalkulácie a rozpočtu pripravíme pre vás projektovú a technickú dokumentáciu
  • Systém kolektívneho zabezpečenia namontujeme a vykonáme vstupnú revíznu kontrolu
  • Po roku vykonáme pravidelnú revíziu

Postaráme sa o vás

Michal Záchenský

Projektový manažér
Rád zodpoviem akékoľvek otázky a poskytnem vám potrebné informácie.

Ľuboš Bucko

Odborník na výškové práce
Veľkú časť svojho života som prežil ako záchranár a súčasne aktívny horolezec. Práce vo výškach a na lane boli a sú prirodzenou súčasťou môjho bytia. Moje osobné motto znie: „Neďakuj, pamätaj…

REFERENCIE

orange-logo

Orange Slovensko

o2-logo

O2

logo-towercom-domo-protection

Towercom

slovak-telekom-logo

Slovak Telekom