Navštívte nás

Administratívna budova spoločnosti

Silné zázemie spoločnosti DoMo-PROTECTION s.r.o. sa nachádza v priestoroch našej administratívnej budovy. Túto sme nadizajnovali a vybudovali spoločne s ďalšou rodinnou spoločnosťou DOMO GLASS.

Tu sa staráme sa o príjemné a vždy čisté pracovné prostredie našich pracovníkov a zákazníkov.

Chceme, aby každý zamestnanec pracoval v prostredí, v ktorom sa cíti dobre. Uvedomujeme si, že sme našim zamestnancom ako druhá rodina, kde väčšina z nich trávi veľkú časť svojho produktívneho života.

Vďaka týmto moderným a inovatívnym priestorom môžu naši zamestnanci sústrediť svoju maximálnu pozornosť na inovatívne riešenia pre našich klientov. Nachádza sa tu zázemie pre všetkých členov tímu vrátane našich bezpečnostných a servisných technikov, ktorí prevažnú časť dňa trávia v teréne.

Vzdelávacie a tréningové priestory

Moderné vzdelávacie centrum ponúka kvalitné vybavenie pre široké spektrum využitia. Spája v sebe školiace stredisko, fitness zónu a priestor na praktickú prípravu a výcvik vo výškach. Prebiehajú tu školenia pre práce vo výškach a nad voľnou hĺbkou ako aj školenia rôznych techník evakuácie a záchrany. Priestory sú navrhnuté tak, aby vyhovovali všetkým našim zákazníkom, či už sú začiatočníci alebo profesionáli.

Celoročná prevádzka vzdelávacieho centra pod jednou strechou umožňuje vykonávať všetky činnosti nezávisle od počasia, čo je predovšetkým pri školeniach prác vo výškach obrovská výhoda.

Našim zámerom je poskytovať návštevníkom tréningového centra praktický výcvik, vzdelávanie formou školení, tréning i zážitok na úrovni aktívneho pohybu. V praktickom výcviku sa zameriavame napríklad na viazanie uzlov, tvorbu kotviacich bodov, výstup po lane, zlaňovanie. Školiaca učebňa je vybavená digitálnymi prezentačnými zariadeniami s kapacitou 20 ľudí.

Zameriavame sa na tieto typy školení:

Tréningové a vzdelávacie centrum TC85 sme vybudovali s cieľom ponúknuť našim klientom a obchodným partnerom maximálny komfort a špičkové tréningové priestory. Napĺňame ním zároveň našu misiu prinášať na slovenský trh stále nové inovácie v oblasti výškových prác, bezpečnosti a ochrany zdravia.