Hľadáme k sebe kolegov, s ktorými môžeme čeliť novým výzvam a oslavovať spoločné úspechy

Sme hrdí na to, že v DoMo – PROTECTION už takmer 30 rokov prinášame do firiem našich klientov stabilitu, zdravie a bezpečnosť pri práci. Disponujeme skúsenými odborníkmi na prácu vo výškach, certifikovanými lektormi na školenia prác vo výškach a BOZP. Vďaka tímu viac ako 35 špecialistov dokážeme na mieru realizovať komplexné riešenia bezpečnosti pre malých i veľkých klientov.

 

Sme jeden tím a predsa pracujeme každý za seba, lebo veríme, že každý z nás máme čo ponúknuť. Pozeráme sa na príležitosti a výzvy z rôznych uhlov a to cez schopnosti, skúsenosti a znalosti v každom z nás. Cítime vzájomnú pomoc a oporu, kedykoľvek ju potrebujeme. Staňte sa súčasťou nášho tímu aj vy!

47
spolupracovníkov
30
rokov stabilného zázemia
25
benefitov

Aktuálne voľné pracovné pozície

Mzdová účtovníčka/ Personalistka

Táto pracovná pozícia ponúka priestor pre samostatných ľudí so zodpovedným prístupom k práci. Keď sa venujete mzdovému účtovníctvu a personalistike minimálne 2 roky, rozumiete svojej práci, pravidelne sa vzdelávate a práca v tejto oblasti vás baví, hľadáme do tímu práve vás. Ponúkame zázemie stabilnej spoločnosti s 30-ročnou históriou v oblasti bezpečnosti a ochrany zdravia na zemi aj vo výškach a hĺbke. Dajte nám o sebe vedieť.

Bezpečnostný technik

Táto pracovná pozícia ponúka veľký priestor pre samostatných ľudí so zodpovedným prístupom k práci. Prinesie Vám možnosť sebarealizácie a naplnenia svojich ambícii. Hľadáme motivovaného bezpečnostného technika s minimálne 1-ročnou praxou v oblasti BOZP. Ponúkame zázemie stabilnej spoločnosti s 30-ročnou históriou v oblasti bezpečnosti a ochrany zdravia na zemi aj vo výškach a hĺbke. Dajte nám o sebe vedieť.

Poznáte vhodného kandidáta? Odporučte nás svojim známym

Máte záujem pracovať u nás? Dajte nám o sebe vedieť.

Vašu žiadosť so životopisom zaradíme do databázy uchádzačov o zamestnanie a v prípade, že budete spĺňať požadované kritériá na danú pozíciu, budeme Vás kontaktovať.

    Pre posúdenie Vašej žiadosti, priložte, prosím, profesijný životopis